sobota, 15 kwietnia 2017

"Hard Beat" Taniec nad otchłanią K. Bromberg

Nie pamiętam która to już część będąca kontynuacją serii Driven. Seria opowiadająca o Coltonie i Rylee była bardziej emocjonalna i pełna zwrotów akcji. Ta natomiast, będąca dopełnieniem kolejnego bohatera poznanego w tamtej trylogii już taka nie jest. 

Ta opowiada o bracie Rylee, czyli o Tannerze Thomasie który jest korespondentem wojennym. Poznajemy go w dość ciężkim dla niego okresie, czyli w momencie  w którym to wraca do swojego ukochanego zajęcia po kilkumiesięcznej przymusowej przerwie. Spowodowana ona była śmiercią jego przyjaciółki i partnerki Stelli podczas jednej z reporterskich wypraw. Stella podczas jego urodzin chciała mu zrobić niespodziankę i kupić prezent w miejscu gdzie zorganizowano atak. Zginęła... a on czuje się winny, choć nikomu się do tego nie przyznaje. Przed swoimi zwierzchnikami gra twardego, a w głębi serca jeszcze nie pogodził się z tą stratą.

Całej tej sytuacji nie pomaga fakt, że przydzielona do niego została początkująca, młoda fotografka Beaux Croslyn. Wspólną przygodę rozpoczynają od spotkania w łóżku które to wprowadza zamieszanie w ich relacje służbowe.  Po złych doświadczeniach w przeszłości Tanner ma problemy z zaufaniem a jak się okazuje Beaux ma wiele swoich sekretów o których nie chce rozmawiać. Tajemnicze telefony i zniknięcia w środku nocy nie świadczą o jej zaangażowaniu.

Między tą dwójką iskrzy przez prawie całą książkę. Oboje mają dość wybuchowy charakter, każde z nich chce kontrolować sytuację i każde chce wypracować większą pozycję w związku. Z biegiem czasu Beaux która miała być laikiem w zaistniałej sytuacji okazuje się bardzo doświadczona na polu walki, czego oczywiście nie omieszkuje zauważyć nasz bohater.

Po kilku miesiącach dopracowywania wspólnych relacji i uporządkowania własnych uczuć wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Pojawiło się zaufanie które jest podstawą związku. Podczas jednej z relacji reporterskich dochodzi jednak do wybuchu w wyniku którego ucierpiała Croslyn. Tanner bez najmniejszych wątpliwości rzuca wszystko by móc ją odwiedzić, niestety w szpitalu okazuje się że nasza główna bohaterka jest w śpiączce a nad jej łóżkiem czuwa zatroskany mąż. 

I  w tym momencie akcja książki dopiero nabiera zastraszającego tempa, a sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Oczywiście nie mogę wam wszystkiego opowiedzieć, gdyż nie byłoby zaskoczenia, ale uwierzcie na słowo: Tanner okazuje się bardzo cierpliwą i walczącą osobą. Choć wszystkie fakty świadczą o czym innym, on miesiącami  analizuje wszystkie odbyte rozmowy i szuka wskazówek. Książka do samego końca trzyma w niepewności oraz zaskakuje do samego końca. Ten kto przeczyta do końca zaskoczy go bardzo samo zakończenie...

Zastanawiam się czy jeszcze jakaś osoba w otoczeniu Rylee i Coltona nie została opisana i czy powstanie kolejna część, bo choć miło się tą czytało na razie sobie robię przerwę od tych bohaterów.  Nie mam jej raczej nic do zarzucenia i oceniam ją na mocne siedem punktów. Oczywiście również ją wam polecam bo nie powinniście się zawieźć i mile z nią spędzić czas.

Poniżej już w standardzie linki do poprzednich części i do zobaczenia już niedługo....

1. P O L E C A N E K O B I E T O M : "DRIVEN" Namiętność silniejsza niż ból, K. Bromberg
2. P O L E C A N E K O B I E T O M : "DRIVEN" Napędzani Pożądaniem K. Bromberg
3. P O L E C A N E K O B I E T O M : WBREW ZASADOM Samantha Young
4. P O L E C A N E K O B I E T O M : CRASHED_ W zderzeniu z miłością, tom III K. Bromberg
5. P O L E C A N E K O B I E T O M : RACED Ścigany uczuciem K. Bromberg

6. P O L E C A N E K O B I E T O M : "SLOW BURN Kropla drąży skałę" K. Bromberg 

7. P O L E C A N E K O B I E T O M : "SWEET ACHE" K. Bromberg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz